ترخیص تجهیزات نیروگاهی

واردات تجهیزات نیروگاهی و صنعتی یکی از مواردی است که سالیانه به حجم زیاد و با رقم های بسیار بالا در کشور انجام می گردد و جالب است که بدانید بخش زیادی از این تجهیزات صنعتی و نیروگاهی مربوط به کارخانجات و صنایع، در زمان ترخیص از گمرک به مشکلاتی زیادی بر می خورند.

قوانین و بخشنامه های زیادی در زمینه واردات و ترخیص تجهیزات نیروگاهی از گمرک وجود دارند که با توجه به ممنوعیت های وارداتی باید اطلاعات دقیقی نسبت به این بخشنامه ها و قوانین قبل از واردات این تجهیزات به کشور داشت، از این رو شرکت های ترخیص کالا در کشور می توانند کمک های زیادی به وارد کنندگان و بازرگانان و صنایع در این راستا ارائه دهند.

همچنین در این زمینه معافیت های گمرکی وجود دارند که مربوط به احداث نیروگاه های تجدیدپذیر هستند و برای کسانی که پروانه ساخت این نوع نیروگاه ها را دارند می توانند بسیار مناسب باشند.

تعرفه های موجود در زمینه تجهیزات صنعت برق به طور متوسط حدود 10% می باشد، این یعنی واردات و ترخیص تجهیزات نیروگاهی دارای تعرفه 10 درصدی هستند.

از دیگر خدمات شرکت ترخیص تجهیزات نیروگاهی و صنعتی از گمرک می باشد. شرکت اچ پی ال اکسپرس با داشتن تجربه و تخصص کافی در زمینه ترخیص انواع کالا از گمرکات کشور یکی از فعالترین و پر سابقه ترین مجموعه ها در زمینه ترخیص کالا در کشور میباشد.

خدمات ترخیص تجهیزات نیروگاهی شرکت بازرگانی اچ پی ال اکسپرس:

ترخیص تجهیزات نیروگاه گاز

ترخیص تجهیزات نیروگاه صنعتی

ترخیص انواع احتراق از گمرک

ترخیص تجهیزات نیروگاه پتروشیمی

ترخیص تجهیزات نیروگاه پالایشگاهی

ترخیص انواع توربین از گمرک

ترخیص انواع توربین بخار از گمرک

ترخیص تجهیزات نیروگاه برق

ترخیص تجهیزات نیروگاه نفت

ترخیص انواع تابلو های برق از گمرک

ترخیص انواع کلید های برق از گمرک

ترخیص انواع ترانس از گمرک

ترخیص انواع پره توربین از گمرک

ترخیص انواع مبدل حرارتی از گمرک

ترخیص تجهیزات نیروگاه ساختمانی

ترخیص انواع ژنراتور از گمرک

ترخیص انواع جک های هیدرولیک از گمرک

ترخیص انواع دریچه سد از گمرک

ترخیص انواع بویلر از گمرک

ترخیص انواع فن از گمرک

ترخیص انواع هیتر های مصرفی از گمرک

ترخیص انواع تهویه مطبوع از گمرک

ترخیص انواع الکترو موتور از گمرک

ترخیص انواع سیستم های اتوماسیون از گمرک

و…

با توجه به اینکه تمامی بخشنامه ها و تعرفه های موجود در زمینه ترخیص تجهیزات گمرکی در کشور همیشه در حال بروز رسانی می باشند، جهت کسب اطلاعات دقیق و بروز در زمینه تعرفه ها و شرایط ترخیص تجهیزات نیروگاهی از گمرک با کارشناسان ترخیص کالای ما در شرکت اچ پی ال اکسپرس تماس گرفته و ضمن بهره از مشاوره های گمرکی کارشناسان ما، جهت سفارش ترخیص کالای خود مدارک خود را برای ما ارسال نمایید.